Dom Regent

82-104 Kąty Rybackie (woj. pomorskie)
Kategoria: pensjonaty
Liczba miejsc: 18

Dom “Regendt” jest łatwo dostrzegalny na wjeździe do Kątów Rybackich. Jego lokalizacja przy drodze sprawia, że goście bez problemu go znajdą. Posesja jest ogrodzona, co umożliwia bezpieczne zaparkowanie samochodu. Dom jest usytuowany w pobliżu lasu i otoczony jest dekoracyjnymi krzewami i kwiatami.

Oferujemy Państwu jasne, przestronne pokoje dwu- i trzyosobowe z prywatnymi łazienkami. Każdy pokój jest wyposażony w radio, telewizor i lodówkę.

Nasze pokoje są komfortowo i przytulnie urządzone. Znajdą tu Państwo wygodne fotele, stolik do kawy, toaletkę, wersalkę i luksusowe łóżko małżeńskie. Dekoracje w postaci obrazów i roślin doniczkowych nadają pokojom ciepłą, domową atmosferę. Pokoje do wynajęcia nie mają balkonów; okna od tej strony domu wychodzą na południe, co gwarantuje jasność nawet w pochmurne dni. Wszystko to sprawia, że pobyt w naszych pokojach to prawdziwy odpoczynek.

Oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów, które mogą zamienić zwykły spacer w prawdziwą wycieczkę krajoznawczą szlakami turystycznymi, np. do muzeum w Sztutowie, lub nad morze, które jest od nas oddalone o niecałe 1000 metrów. W okolicy można również powędkować. Jeżeli nie chcą Państwo sami łowić ryb, zapraszamy do naszej restauracji, gdzie serwujemy pyszne smażone ryby oraz wiele dań kuchni polskiej.