nocleg high tower apartamenty

Apartamenty High Tower w Szczecinie to idealne miejsce dla wymagających gości, którzy cenią sobie komfort i wyjątkowe widoki. Zlokalizowane na Wzgórzach Warszewskich, na najwyższych piętrach blisko pięćdziesięciometrowego wieżowca, apartamenty oferują niepowtarzalne panoramy Szczecina, rozlewisk Odry i jeziora Dąbie.

Goście mogą liczyć na pełen komfort i bezpieczeństwo, ponieważ cały budynek jest monitorowany i strzeżony, a na parterze znajduje się całodobowa recepcja z ochroną. Na najwyższe piętra gości dowozi szybkobieżna winda osobowa, umożliwiająca dostęp również osobom niepełnosprawnym. Atrakcyjny i przemyślany układ przestrzenny każdego z apartamentów, komfortowe wyposażenie oraz wysoki standard wykończenia gwarantują miły wypoczynek oraz chwile wytchnienia i relaksu.

Każdy z apartamentów składa się z korytarza, nowoczesnej części wypoczynkowej, sypialni z wygodnymi łóżkami, komfortowej łazienki z obszerną kabiną prysznicową oraz kącika kuchennego. W niektórych apartamentach dostępny jest przestronny balkon. Każdy z apartamentów wyposażony jest w telewizor LCD, sprzęt grający, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, zastawę stołową, minibar i suszarkę do włosów. W apartamentach dostępny jest również bezprzewodowy internet.

Apartamenty High Tower to doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie komfort i wyjątkowe widoki. Wierzymy, że nasi goście będą zadowoleni z pobytu w naszych apartamentach dzięki ich wysokiemu standardowi wykończenia i wyposażenia, atrakcyjnej lokalizacji oraz łatwości dojazdu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych apartamentów i spędzenia niezapomnianych chwil w Szczecinie.