nocleg domek pod sosnami

10-687 Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie)

Kategoria: domki letniskowe
Liczba miejsc: 10

Przywitaj się z naszym wyjątkowym domem letniskowym o powierzchni 100 m2, który oferuje nie tylko wypoczynek letni, ale także całoroczne przyjemności. Ten komfortowy obiekt został stworzony z myślą o zapewnieniu wygody dla 8-10 osób.

Rozkład domu jest przemyślany i funkcjonalny. Na parterze znajduje się przestronny salon z urokliwym kominkiem, w pełni wyposażony aneks kuchenny, przytulny pokój dla dwóch osób oraz elegancka łazienka z prysznicem i toaletą. Dodatkowo, posiada słoneczny taras na południu oraz przytulny, zadaszony taras na północy. Na piętrze znajdują się trzy przytulne pokoje dla dwóch osób oraz dodatkowa toaleta.

Wokół posesji znajduje się urokliwa łąka, która zaprasza do organizacji ogniska i wspólnych wieczorów przy ognisku. Goście mają również do dyspozycji grill, idealny do przygotowywania pysznych posiłków na świeżym powietrzu.

W pobliskim ośrodku wypoczynkowym istnieje możliwość korzystania z wyżywienia, które urozmaici Państwa pobyt i pozwoli na delektowanie się smacznymi potrawami bez konieczności gotowania.

Zapraszamy do naszego domu letniskowego, gdzie czekają na Państwa wyjątkowe przeżycia i niezapomniane chwile w pięknej okolicy.