Willa Lila

84-105 Karwia (woj. pomorskie)
Kategoria: wille
Liczba miejsc: 31

Karwia to dzisiaj prawdziwe centrum wypoczynku, z pełnymi sklepami otwartymi całą dobę, stoiskami, restauracjami i punktami gastronomicznymi. Miłośnicy piwa odkryją tu wiele uroczych pubów z bilardem, młodzież znajdzie tu dyskoteki i park rozrywki, a wszyscy będą mogli cieszyć się świeżym powietrzem nasyconym jodem.

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego pensjonatu “LILA”. Pensjonat położony jest w samym sercu Karwi, zaledwie 400m od najpiękniejszej, najszerszej i najczystszej plaży w Polsce, blisko rezerwatu przyrody, 200m od sosnowego lasu nadmorskiego, który ciągnie się bez przerwy na 14km od Jastrzębiej Góry do Dębek.

Oferujemy pokoje 3- i 4-osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem oraz szeroki, długi balkon. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny z czteropalnikową kuchnią gazową i zlewozmywakiem na każde cztery pokoje.

W pokojach znajduje się pełne wyposażenie meblowe i pościelowe, a także: telewizor, lodówka, czajnik elektryczny, naczynia kuchenne, sztućce, zastawa stołowa, a na balkonie stolik i fotele ogrodowe.

Zapewniamy parking na terenie ogrodzonym.

Serdecznie zapraszamy