nocleg kemping i szkoła windsurfingu habenda

84-352 Wicko (woj. pomorskie)

Kategoria: kempingi
Liczba miejsc: 80

Zapraszamy do Habendy – malowniczo położonego kempingu nad jeziorem, zaledwie 2 kilometry od morza. Otoczony lasem z trzech stron, z dala od hałasu i tłumów, stanowi idealne miejsce do wypoczynku i relaksu. Od kempingu do brzegu jeziora jest zaledwie 150 metrów, a w słoneczne dni możemy Państwa przewieźć do morza barką.

W Habendzie znajdą Państwo przytulne domki letniskowe z łazienkami oraz bez łazienek, a także miejsca dla przyczep kempingowych i namiotów. Na terenie kempingu znajdują się również dwie świetlice z wyposażonymi kuchniami oraz dwa budynki sanitarne.

Przy samym brzegu jeziora znajduje się bar, w którym serwujemy pyszną domową kuchnię oraz świeżo smażone ryby. Na terenie kempingu można również korzystać z boiska do siatkówki plażowej, dwóch wiat grillowych oraz miejsca na ognisko.

Habenda oferuje drewniane domki letniskowe w dwóch standardach – z łazienkami i bez łazienek. Domki bez łazienek są przeznaczone dla 2, 3 i 4 osób, natomiast bungalowy (o powierzchni 45 m2) z łazienkami mogą pomieścić 4 osoby (istnieje również możliwość zakwaterowania dla dodatkowych dwóch osób za dodatkową opłatą). W bungalowach znajdują się dwie sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym (wyposażonym w lodówkę, zlewozmywak, kuchenkę i podstawowe przybory kuchenne) oraz łazienka. Miejsca parkingowe znajdują się obok domków.

Cały teren kempingu zajmuje ponad 2 hektary, co zapewnia dużo przestrzeni i prywatności. Nie ma tu tłoku i ścisku. Otoczony lasem, zapewnia przyjemny cień, szczególnie w gorące letnie dni.

Dodatkowo na terenie kempingu znajdują się boisko do siatkówki plażowej i badmintona, dwa place zabaw, bar nad jeziorem serwujący pyszną domową kuchnię i desery, wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowerki wodne), szkoła windsurfingu, dwie wiaty grillowe oraz miejsce na ognisko nad jeziorem.