Noclegi Rowy

Rowy to urokliwa nadmorska wieś letniskowa, która oferuje wiele atrakcji dla turystów. Największą z nich jest czysta i szeroka plaża, która ciągnie się w kierunku Ustki i Łeby. Miejscowość sąsiaduje ze Słowińskim Parkiem Narodowym, co pozwala cieszyć się zarówno wypoczynkiem na słońcu, jak i spacerami w cieniu drzew.

Rowy to idealne miejsce na kilkudniowy wypoczynek nad morzem. Na miejscu można korzystać z pięknej plaży oraz licznych ścieżek rowerowych, które prowadzą do najważniejszych atrakcji w okolicy. W Rowach znajdują się również dwa wyznaczone kąpieliska oraz rzeka Łupawa, która jest znanym szlakiem kajakowym.

W Rowach warto zobaczyć platformę widokową w centrum miejscowości oraz neoromański kościół wybudowany z ciosanych głazów z Kamiennej Wyspy na jeziorze Gardno. Warto również wybrać się na ruchome wydmy pomiędzy Rowami a Łebą oraz do Czołpina, by zwiedzić latarnię morską.

W wolnym czasie warto korzystać z uroków tamtejszej plaży, która jest szeroka i pokryta drobnym, złocistym piaskiem. Działają tam wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz dmuchane zjeżdżalnie i konstrukcje do zabawy dla dzieci. W Rowach wyznaczono również strefy dla psów.

Warto również wybrać się na rowerowe lub piesze szlaki Słowińskiego Parku Narodowego, które biegną do jeziora Dołgie Wielkie oraz do Łeby. Zapaleni kajakarze mogą skorzystać z wodnych tras na rzece Łupawie, Łebie i jeziorze Gardno.