Ranczo nad Radunią

83-311 Ostrzyce (woj. pomorskie)
Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 35

Witajcie na Kaszubach! To urokliwe miejsce, otoczone pięknymi lasami, pagórkami i jeziorami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Na “RANCZU NAD RADUNIĄ” przy ul. Kasztelańskiej 8 gwarantujemy wam udany wypoczynek.

LATEM zapraszamy na przejażdżki bryczką i wozem drabiniastym. A dla ciekawskich – bryczkę wynajmujemy również na śluby, oczywiście odpowiednio udekorowaną.

ZIMĄ natomiast organizujemy kuligi przy ognisku, gdzie można się rozgrzać przy filiżance herbaty. Kulig nocny ma swój niepowtarzalny urok – pochodnie w nim grają główną rolę.

Co do samego domu, dysponujemy czterema pokojami, dużą kuchnią i świetlicą, które są do waszej dyspozycji. Na terenie posesji znajduje się zamykany na noc parking oraz rzeka, w której można się wykąpać i połowić ryby. Dla najmłodszych gości mamy plac do zabawy.

W kuchni znajdziecie: kuchenkę mikrofalową, kuchenkę gazową z piekarnikiem, czajnik elektryczny, frytkownicę, krajalnicę do chleba, lodówko-zamrażarkę, naczynia, sztućce i garnki.

A jeśli lubicie spędzać czas aktywnie, mamy dla was piłkarzyki, ping-pong i stół bilardowy. Pomieszczenia zostały odmalowane i odświeżone w roku 2011.