nocleg Jaworznik agroturystyka w zaciszu

42-310 Żarki (woj. śląskie)

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 12 do 20

Serdecznie zapraszamy do naszej unikalnej agroturystyki, która znajduje się w urokliwym sąsiedztwie lasów i pól. Nasze duże i rozległe podwórko oferuje możliwość parkowania samochodu, rozpalenia ogniska i grillowania oraz korzystania z huśtawki.

Dla naszych gości przygotowaliśmy dwa przestronne pokoje na parterze domu oraz dwa na piętrze z wyjściem na balkon. Pierwszy z nich może pomieścić nawet 6 osób, drugi do 4 osób, a trzeci do 2 osób. Goście mają dostęp do łazienki z prysznicem oraz do w pełni wyposażonej kuchni, którą dzielą z naszymi gościnymi gospodarzami.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy siatkę do gry oraz piaskownicę, a z okien pokoi rozciąga się malowniczy widok na pola i lasy. Naszym gościom proponujemy smaczne domowe obiady, pyszne ciasta, świeże owoce, jajka, mleko, sery, warzywa oraz tradycyjne pieczonki.

Jako gospodarze, zapraszamy gości z rowerami, miłośników grzybobrania, oraz wszystkich, którzy cenią piesze wędrówki i kameralną atmosferę. Pragniemy zapewnić naszym gościom niezapomniany pobyt, pełen przyjemności i relaksu.

nocleg Jaworznik agroturystyka w zaciszu |